ТзОВ «Нова Родина» провідна компанія – Лідер в Україні, один з найбільших постачальників якісних комплектуючих для виробництва взуття та шкіргалантереї .

Нові тенденції моди та високі стандарти якості, великий досвід ( понад 20 років), тривале співробітництво з відомими виробниками взуття України та кращими компаніями з країн Європи (Польща; Чехія;Словенія; Фінляндія; Італія;Німеччина та ін,) дозволила компанії  «Нова Родина» зайняти лідерські позиції і стати одним з найбільших постачальників якісних комплектуючих для виробництва взуття та шкіргалантереї.

ТзОВ « Нова Родина» пропонує більш як 2000 найменувань різноманітних матеріалів власного, українського та європейського виробництва. Наша компанія має в наявності великий вибір ексклюзивного товару – а це свідчить про велику довіру з боку наших Європейських партнерів. Являємось постійним учасником міжнародних спеціалізованих виставок взуття  і аксесуарів для виробництва взуття та шкіргалантереї. Великий досвід роботи з клієнтами, та завдяки високій якості товарів, що пропонуються, ми здобули безліч нагород, дипломів, сертифікатів, подяк.

Мета нашої діяльності – Максимально зменшити проблеми виробника в пошуку необхідних матеріалів та пристосувань при мінімальній ціні і незмінно високій якості. Уся наша продукція  має сертифікати якості державного зразка.

Потреби нашого клієнта ми ставимо на перше місце у всіх сферах нашої діяльності. Цінова політика дозволяє нам швидко та вчасно реагувати на вимоги та бажання клієнтів. Для зручності замовників наша компанія розробила своєчасне постачання товарів, як власним вантажним транспортом, так і за бажанням клієнта організовуємо доставку за допомогою фірм-перевізників.

ТзОВ « Нова Родина» є надійним партнером з бездоганною репутацією і для тих, хто давно працює з нами і для тих, хто лише знайомиться з нашою компанією вперше.

Компанія «Нова Родина» пропонує:

 Географія продажів товарів: