Шнурівки звичайні та восковані різних довжин 50; 60; 70; 80; 90см; 1м ; 1,2 м ; 1,5м двох кольорів чорного та коричневого.

Шнур: Шнурок Ш3 ; Ш4; Ш6; Ш8; Ш10; шнурХб-6,3мм  Продаються в м.п.

Застібка «Блискавка» займає невелику частку у собівартості готового виробу. Але якщо використовувати дешеву фурнітуру, то зламана блискавка може зробити не придатним весь виріб. Для того щоб не ставити під сумнів якість всього виробу не потрібно економити на фурнітурі. Якість блискавки визначається кількома параметрами:

1.Кривизна блискавка повинна бути рівною як лінійка на столі. ЇЇ кривизна не повина перевищувати 2% від загальної довжини блискавки.

2.Хвилястість. Лежачи на столі блискавка не повинна утворювати  «гірки» Під блискавкою не має залишатися просвітів.

3.Слайдер повинен легко переміщатися по ланці, інакше ланка швидко стирається і розривається.

4. Перевірка на розрив. Перегнути застібнуту блискавку навпіл і потягнути за тканину основу в різні боки з усієї сили. Блискавка не повинна розходитись , інакше це брак.

«Нова Родина» представляє спіральну блискавку власного виробництва фірми ZipGal і «Сувтех». Товар характеризується високою якістю і технологічністю. Стандартні розміра блискавок: 10; 12; 14;16; 18; 20; 25; 30; 35; 40; 45; 50; 55; 60 см., більше як в двадцяти кольорах. Блискавку пропонуємо двох категорій:

  1. Люкс – АА
  2. Стандарт — ВВ

Ці категорії відрізняються терміном експлуатації, цінової політикою та асортиментом.

Під замовлення можна виготовити блискавку любого розміру від 10см до 60см

«Нова Родина» пропонує великий вибір бігунків: бігунки оздобні №7 Бігунки звичайні №5 та  №3,  гама кольорів: старе золото, нікель, золото та ін.

За бажанням клієнта Нова Родина може наносити на бігунку логотипи з назвами виробників. Приймаємо замовлення для напису лазером на ін. поверхнях.

Рулонка №5 та №3. Чорного та ін. Кольорів.