Хімія для фінішної обробки готових виробів фірми “GIRBA” (Італія). Апретури, креми, фарби, воски, губки натуральні, гумки для стирання клею, олівці-коректори воскові, коректор для шкіри, засіб для обробки країв шкіри.

GERASTEIN 11-11

Абразивний віск для фінішної обробки шкіряного верху, низу, каблуків і підошви. Застосування цього воску дозволяє видалити невелику шороховатість і вирівнює поверхню для подальшого полірування, а також укріпляє водонепроникні якості шкіри. Особливо рекомендується для шкіри типу – флорентик, на якій CERASTEIN дозволяє отримати двохколірний ефект.  CERASTEIN наноситься у невеликих кількостях на полотняну чи  вовняну щітку. Рекомендована швиткість обертання щітки: 800-1000 об/с.

CERA BRILLANTE

Спеціальний синтетичний віск призначений для кінцевого полірування верху взуття, каблуків, низу і країв обрізу підошви. Надає шкірі міцний, скляний і чистий блиск. Найкращий ефект вийде тоді, коли цей віск нанести після апретури  чи крему, завдяки чому шкіра стає приємною на дотик. Наноситься у невеликих кількостях на нитковій (шерстяній, чи бавовняній) щітці. Рекомендована швиткість обертання щітки: 800-1000 об/с.

CERNAUBA 100

Натуральний і поліруючий віск для кінцевої обробки верху взуття, каблуків, низу і країв обрізу підошви. Надає шкірі приємне відчуття, делікатний і натуральний блиск, а також робить її мякшою на дотик. Наноситься на нитковій (вовняній, чи бавовняній) щітці. Рекомендована швиткість обертання щітки: 800-1000 об/с.

CERA ABRASIVA PER TOMAIA

Абразивний і заповнюючий віск для шкіряного верху взуття і підошви. Ідеально закриває пори шкіри, вирівнює поверхню і підготовляє її до подальшого етапу обробки. Наноситься на полотняній щітці. Рекомендована швидкість обертання щітки: 800-1000 об/с.

CERA ANTICANTE

Спеціальний віск, який дозволяє отримати ефект “під старовину”. Завдяки мягкій консистенції закриває пори і укріпляє водонепроникні якості шкіри. Надає шкірі вигляд “під старовину” вирівнюючи поверхню шкіри. Наноситься на полотняну чи вовняну щітку.

MALINCA

Крем на основі натурального воску для обробки взуття і шкіряних виробів. Надає шкірі рівномірний тон  кольору, і робить її мякшою на дотик і в цей же час залишає без змін початкові характеристики шкіри. Завдяки своїй мякості і пластичності крем MALINCA зручний при нанесені його на шкіру. Наноситься вручну за допомогою губки або вовняної ганчірки. Після висихання поверхності шкіри рекомендується відполірувати  щіткою з використанням воскуCERNAUBA 100 або CERA BRILLANTE. Ця операція дозволяє отримати рівномірний кольоровий тон шкіри, надає їй натуральний блиск і приємне шовковисте відчуття. Має різнобарвну гамму.

LAGUNA

Крем на основі натурального воску для обробки взуття і шкіряних виробів. Добре покриває, надає шкірі колір і помірний блиск має сильні забарвлюючі здібності, а також робить шкіру мякшою на дотик. Особливо пропонується для шкіри типу краст, на якій формується грунт для подальшої обробки. Наноситься вручну за допомогою губки або вовняної, мягкої ганчірки.

SOFTY

Крем на основі натурального воску для обробки взуття і шкіряних виробів. Надає шкірі рівномірний тон кольору, і робить її мякою на дотик і в цей же час залишає без змін початкові характеристики шкіри. Завдяки своїй мякості і пластичності зручний при нанесені його на шкіру. Завдяки своїм компонентам  надає взуттю мягкий живий блиск. Наноситься вручну за допомогою губки або шерстяної, мякої ганчірки. Після висихання поверхню шкіри рекомендується відполірувати щіткою з використанням поліровочного віску. Ця операція дозволяє отримати рівномірний кольоровий тон шкіри, надає їй натуральний блиск і приємне шовковисте відчуття.

GIRBAGREME

Силіконовий крем для шкіряного верху взуття. Надає поверхності мягке відчуття і дуже добре вирівнює тон кольору, залишає без змін початкові характеристики шкіри. Крем не закриває шви і невеликі отвори на шкірі у випадку іх наявності. Наноситься вручну за допомогою губки або вовняної, мякої ганчірки. Після висихання поверхню шкіри рекомендується відполірувати щіткою з використанням поліровочного воску CERNAUBA 100 або CERA BRILLANTE.

PEGASO

Самополіруючий крем для взуття і шкіряних виробів. Надає шкірі елегантний блиск і мякість на дотик. Наноситься натуральною губкою, не залишає полос і надлишкових шарів. Добре закриває пори шкіри. Наноситься вручну за допомогою губки або вовняної, мягкої ганчірки. Після висихання поверхню при необхідності відполірувати щіткою з використанням віску CERNAUBA 100 або CERA BRILLANTE.

ORION

Самополіруючий крем для шкіряних виробів. Надає шкірі елегантний блиск і мягкий на дотик. Рекомендується наносити  натуральною губкою завдяки чому не залишає полос. Після висихання поверхню шкіри рекомендується відполірувати щіткою з використанням поліровочного воску CERNAUBA 100 абоCERA BRILLANTE.

GIRBAPOLISH

Самополіруюча апретура загального призначення на водній основі для шкіряного верху взуття. Після нанесення шкіра набуває елегантного блиску і стає мякшою на дотик. Можна рекомендувати також для світлих тонів шкіри, так як її застосування не викликає змін початкового кольору шкіри. Легко наноситься і скоро сохне. Наноситься вручну за допомогою губки, тампона чи пістолетом (тиск у 3-4 атмосфери). Для більш високого блиску відполірувати щіткою з використанням воску  CERNAUBA 100 або CERA BRILLANTE.

APRETTO 5215 

Самополіруюча апретура надає шкірі високий блиск. Рекомендується для всіх типів шкіри. Наноситься пістолетом під тиском у 3-4 атмосфери. Блиск можна підсилити за допомогою поліровочного воску CERNAUBA 100 або CERA BRILLANTE на вовняну щітку.

VALUX

Апретура на основі розчиника, який надає значний блиск. Призначена для шкіряних верхів взуття. Відрізняється від інших апретур тим що дуже швидко сохне і надає шкірі виключно високий блиск. Надає шкірі  водонепроникні якості і зміцнює її колір. Наноситься пістолетом (тиском у 3-4 атмосфери). Вживати в добре вентильованому  приміщенні. Застосовувати для шкіри, якій водні апретури не приносять задовільних результатів.

LEDERPOLISH

Універсальна самополіруюча апретура на водній основі. Надає блиск і мягкого відчуття на дотик. Не піниться і не залишає полос. Наноситься вручну за допомогою губки. Після висихання поверхню шкіри рекомендується відполірувати щіткою з використанням поліровочного воску CERNAUBA 100 або CERA BRILLANTE.

RAVVIVANT

Апретура для оновлення замші, нубуку і велюру. Освіжає і вирівнює тон кольору шкіри. Зміцнює водонепроникні  якості шкіри і її колір. Наноситься пістолетом (тиск 3-4 атмосфери) рівномірно на всю поверхню шкіри.

NUBUK SCURENTE

Апретура, яка освіжає з посиленим ефектом затемнення призначена для нубуку і замші  темних тонів. Освіжає і затемнює взуття надає їй ніжність на дотик. Наноситься пістолетом (тиск 2- атмосфери) помірних кількостях і рівномірно.

FARBEN

Добре вкриваюча нітрофарба для ремонту верху взуття зі шкіри. Рекомендується попередньо покрасити шкіру матеріалом FASTBLACK. Крім тогоFARBEN використовується для перефарбування взуття і шкіряних виробів. Наноситься пензлем або пістолетом (тиск в 3-4 атмосфери).

TINGIPELLE

Прозорий добре вкриваючий барвник для фарбування шкіри рослинного і змішаного дублення. Надає шкірі мягке відчуття на дотик. Не змінює початкові якості шкіри. Наноситься тампоном чи шляхом занурення верху взуття. Після фарбування рекомендується обробити взуття кремом чи воском.

TINGIPELLE SP

Особливий барвник, володіє високою фарбуючою здатністтю. Призначений для швидкого і надійного фарбування синтетичних матеріалів. Наноситься натуральною губкою чи пістолетом (тиск в 3-4 атмосфери).

TINGILEDER

Прозорий і глибоко проникаючий барвник для фарбування шкіри рослинного дублення, а також для шкіри лицевої і грубої. Якщо його наносити вручну за допомогою губки чи тампона, виходить фарбування “під старовину”. Якщо наносити за допомогою пістолета (тиск в 3-4 атмосфери) виходить анеліновий ефект. Барвник  сохне швидко і самофіксується. 

IRIS

Самополіруюча фарба на водній основі, для країв обрізу шкіргалантереї. Відрізняється високою еластичністтю і підвищеним блиском. Не розм’якшується під впливом тепла і вологи. Не потребує подальшої обробки. Наноситься за допомогою  пензля, натуральної губки, тампона чи станком. 

MORBIPEL

Препарат для помякшення шкіри перед затяжкою на колодку. Дозволяє уникнути появи тріщин на шкірі. Не залишає плям і розводів. Наноситься пензлем чи губкою на місця схильних до тріщин.

PULITORE

Водяний розчин для очищення і знежирення шкіри перед подальшим етапом обробки. Видаляє з очищаючої поверхні жирові плями, бруд, відбитки від пальців, а також вирівнює колір шкіри. Дає хороші результати застосовуючи його для світлих тонів шкіри. Рекомендується протерти оброблену поверхню ганчіркою чи тампоном.

STICK PER RIPARARE

Восковий олівець для усування дрібних дифектів шкіри. Завдяки різнобарвній гамі кольорів можна підібрати колір олівця ідентичний з кольором лиця шкіри.

NUBIO, NUBIO OPACO

Засіб для зрізів шкіри. Утворює незвичайно еластичне і мягке на дотик покриття зрізів. В матовій версії нагадує ефект гуми, завдяки своїй високій еластичності. Не тріскає навіть при найбільшому навантаженні. Ретельно вкриває утворюючи піввалик на краях. Не змінює колір. На водній основі. Широка гама кольорів (карта кольорів Іріс). Можна наносити вручну чи машинкою. В двох версіях присутні блиск і матовість. NUBIO – блискуча.  NUBIO OPACO - матова.

NEXIS

Крем для шкіри. Надає блиск. Вирівнює відтінок. Відмінно підкреслює натуральні якості шкіри. Наноситься вручну за допомогою натуральної губки. Не містить розчинників.

STUCCO PER PELLI

Шпаклівка для обробки дифектів-маленьких порізів, вад шкіри. Наносити тонким шаром і швидко вирівняти. Увага! Продукт дуже густий і швитко сохне (рідка шкіра).

VEGA

Воскований крем для шкіряних виробів. Надає шкірі виняткову гладкість і делікатність на дотик. Не змінює натуральних якостей шкіри. Додатково захищає від вологи. Добре вбирає, а після полірування дає середній, благородний блиск, вищий, ніж в інших кремів глибоко вбираючих. Завдяки густій консистенції добре заповнює пори. Наносити за допомогою натуральної губки або мягкою вовняною ганчіркою. Не містить розчинників. Якщо використовується як завершальний етап обробки, можна наносити після грунтовочного крему (MALINCALAGUNA) і можливе затирання щітками. Можна наносити перед зміцненням для кращого поглинання а також в залежності від виду шкіри перед чи після нанесення протерти одним із восків CERAPEL SOFTCERA ABRASIVACERA STUCCANTECERA ANTICANTE. Після того як висохне рекомендуєм також і на бавовняній чи на вовняній щітці з використаннямCERNAUBA N або CERA BRILLANTE. Дозволяє  вирівняти і відполірувати поверхню шкіри, а також забезпечити її натуральний блиск . Доступний в широкій гамі кольорів.

TINTURA

Коректор для шкіри. Закриває потертості, дрібні пошкодження, міцно закриває царапини. Наносити рівномірно  пензлем на попередньо очищену поверхню. Після того як висохне можна наносити наступний шар. Доступний в широкій гамі кольорів. Ретельно підібрати до кольору шкіри. Перевірити в не помітному місці.